Kampüs ve Yaşam

Paylaş

Kampüs ve Yaşam

Şile Kampüsü

Öğrencilik hayatının en güzel günlerini geçireceğin muhteşem bir kampüs ortamı Şile'de seni bekliyor. Şile'de deniz kenarında doğanın içinde kültür, sanat ve spor aktiviteleriyle ilgilenebilir, boş zamanlarında arkadaşlarınla vakit geçirebilirsin. Çekmeköy'e 20 dakika uzaklıktaki Şile Kampüsü'nden ücretsiz shuttle ile günün istediğin saati Çekmeköy'e, ücretli servisler ile de Maslak ve Kadıköy'e gitme şansın var.

Mühendislik Fakültesi, Fen-Edebiyat Fakültesi ile Mimarlık Fakültesi'nin yer aldığı Şile Kampüs'ü, gelişmiş laboratuvarlar, spor salonları, atölyeler, müzik stüdyosu, kütüphane, restoran ve kafeleriyle canlı bir öğrencilik hayatı sunuyor. Her yıl onlarca etkinliğin gerçekleştiği, öğrencilerine sanat ve kültürle iç içe bir kampüs hayatı sunan Şile Kampüsü'nde pek çok olanak seni bekliyor.

Maslak Kampüsü

Sosyal ve kültürel bir çok etkinliğe ev sahipliği yapan İstanbul'da şehrin merkezinde yer alan Maslak Kampüsü'nde, iş ve sanat dünyasının merkezinde okuma fırsatı bulabilirsin. Güzel Sanatlar Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Meslek Yüksekokulu ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu'nun yer aldığı Maslak Kampüsü, yıl boyunca bir çok sayıda sergi ve kültürel etkinliğe de ev sahipliği yapıyor. Maslak ve Şile Kampüsleri arasında gün içinde kullanabileceğin servisler ile iki kampüs arasında istediğin zamanda gidip gelmek de senin elinde. İster İstanbul'daki sosyal ve kültürel etkinliklere katılarak istersen de kampüs içinde düzenlenen aktivitelerle muhteşem bir eğitim hayatı seni bekliyor.

İlgili Dosyalar