KAMPÜS HİZMETLERİ

  • Yurt binalarında kapalı devre kamera sistemi bulunmakta olup, bina giriş-çıkış ve ortak alanlar 24 saat kamerayla izlenir ve binalar yurt görevlileri tarafından kontrol edilir. Ayrıca 7/24 hizmet veren teknik ve temizlik ofisi bulunmaktadır.
  • Kitabevi, banka, ATM, fotokopi merkezi, market, Şile Kampüsü'nde banka hizmeti veren bir Akbank şubesinin yanı sıra iki adet Akbank ATM'si ve bir adet Ziraat Bankası ATM'si yer almaktadır.

ULAŞIM

FMV Işık Üniversitesi'ne ulaşmak için çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Özel servis şirketi tarafından günlük servisler ile ulaşım, şehrin merkez noktaları olan Kadıköy'e ve Maslak'a haftanın her günü belirlenen saatlerde sağlanmaktadır. Mesai günleri derslere gelişi ve akşam dönüşü sağlamak üzere, öğrencilerin ikâmet ettiği semtlere göre belirlenen noktalardan servisler yapılmaktadır.

Şile Merkez ile Şile Kampüsü arasında da kısa mesafe servis (shuttle) hizmeti verilmektedir. Ayrıca toplu taşıma ile Tepeüstü-Şile Halk Otobüsleri haftanın her günü çalışmaktadır.

YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ

Şile Kampüsü Sosyal Merkezi'nde sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği hizmetini haftanın 7 günü sunan yemekhane bulunmaktadır. Ayrıca Kampüsün çeşitli bölgelerinde kafeler, gıda otomat makineleri ve öğrencilerin ihtiyaçlarını giderebileceği bir market de mevcuttur.

Maslak Kampüsü Sosyal Merkezi'nde hafta içi sabah kahvaltı, öğle ve akşam yemeği hizmeti sunan yemekhane bulunmaktadır. Ayrıca kampüsün çeşitli bölgelerinde kafeler, gıda otomat makineleri bulunmaktadır.

YUKARI -->