Tanıtım Günleri Ücretsiz Servis Saatlerimiz

Hareket Saati Hareket Yeri
11:00 (Hafta içi) Kadıköy-Maslak
09:00 (Hafta sonu) Kadıköy-Maslak

NOT:
Kadıköy durakları; Haydarpaşa (Rıhtım hotel yanı simit sarayı önü) - Siteler durağı- Atatürk cad. (Starbucks önü) - Çekmeköy Çamlık (Çamlık fırını önü)
Maslak durakları; Maslak Işık Üniversitesi - 4 Levent (Emniyet evler durağı) - Kavacık durağı - Çekmeköy Çamlık (Çamlık fırını önü)

KAMPÜS ULAŞIM BİLGİLERİ

Şile Kampüsü İletişim Bilgileri

Meşrutiyet Mahallesi, Üniversite Sokak No:2 Şile / İstanbul

Telefon: (0 216) 710 28 73
E-Posta: info@isikun.edu.tr

Öğrenci, akademik ve idari personel taşımacılığı özel servisler ile yapılan Işık Üniversitesi Şile Kampüsü'nü ziyaret etmek isteyenler için çeşitli ulaşım seçenekleri bulunmaktadır.

Günlük Servisler

Günün belli saatlerinde Kadıköy, Taksim ve Maslak Kampüs'ten karşılıklı işleyen servisler bulunmaktadır. Servis durakları Kadıköy için Haydarpaşa Protokol Camii Önü, Taksim için Atatük Kültür Merkezi, Maslak için Işık Üniversitesi Maslak Kampüsüdür.

Araç ile Şile Kampüsü'ne Ulaşım

Işık Üniversitesi Şile Kampüsü'ne özel araç ile gidebilmek için Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü yollarından Anadolu Yakası yönünde Şile Otoyolu'na bağlanılır. Şile Otoyolu'nda Şile yönüne devam edilir. Kampüs, Ömerli geçildikten sonra Şile'ye 5 km kala Kumbaba bölgesinde yer almaktadır.

Toplu Taşıma

Üsküdar - Şile Halk otobüsleri haftanın her günü çalışmaktadır. Üniversite önünde durağı bulunan otobüslerin rezervasyon ve hareket saatleri bilgisi Şile Otobüs Durağı Ofisinin (0216) 712 20 70 / 712 20 71 numaralı telefonlarından öğrenilebilir.

Maslak Kampüsü İletişim Bilgileri

Işık Üniversitesi Büyükdere Caddesi No: 106 34398 Maslak/İstanbul

Telefon: (0 212) 528 70 95
E-Posta: info@isikun.edu.tr

Metro ile Ulaşım

İTÜ veya Atatürk Oto Sanayi Durağında inildiğinde Işık Üniversitesi görülür. Yürüme mesafesi 400m. dir.

Minibüs veya Otobüs ile Ulaşım

Sarıyer / Hacıosman minibüsleri ve otobüsleri kampusun önünden geçer

YUKARI -->